Web Tasarım

Evora Soft, sektörel web tasarımları sayesinde her müşterisine kurumsal bir kimlik kazandırıyor.

Hizmetlerimiz aracılığı ile sizin yerinize marka imajı oluşturuyor, ürün ve hizmetlerinizin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz. Her müşterimiz için özel araştırma yapıyor, kendisine en uygun web tasarım stilini belirleyerek bu tasarımı hayata geçiriyoruz. Dijital bir imaja sahip olmak istiyorsanız Evora Soft Web Tasarım Paketlerinden destek alabilirsiniz.

En küçük şehrin en küçük bölgesinde hizmet veren işletmeler dahi internet üzerinden sipariş alabiliyor. Bunun sağlanabilmesi için her işletme kendisini yansıtabilecek bir internet adresine sahip olması gerekiyor. Firmalar için en önemli ihtiyaçlardan biri artık web sitesi olarak gözüküyor. Firmalar için web sitesinin önemi adlı konumuza göz atıp bilgi sahibi olabilirsin. 
Evora Soft olarak hedef kitlenize ulaşabilmenizi sağlıyor, web tasarım paketleri ile ürün, hizmet ve markanızı noktaya taşıyoruz. Bizleri temas kuran her müşterimizle detaylı görüşmeler yapıyor, sektörünün gereklilikleri hakkında bilgiler alıyoruz. Uzman ekibimiz, yapılan görüşmeler sonrasında hedef kitleye ulaşabilecek, ilgili sektörün en iyi tasarımını ortaya çıkarıyor. Bunlarla da kalmıyor, müşterimize sosyal medya konusunda desteklerde sunuyoruz.

  • Seo Uyumlu Yazılım

Web tasarıma sahip olmak hedef kitlenize ulaşabilmeniz için yeterli değildir. Aynı zamanda yapılan tasarımın günümüz teknolojileri ile uyumlu olması gerekmekte. Evora Soft olarak sunmuş olduğumuz tüm web tasarım paketlerinde arama motoru optimizasyonuna özellikle dikkat ediyoruz. Tüm tasarımlarımız SEO uyumlu özel yazılımlardır. Google algoritmalarına dayalı tasarımlarımız, anahtar kelimelerinizde doğal yükselişler yakalamanız a büyük oranda katkı sağlayacaktır.

Bazı sektörlerin internet üzerindeki rakipleri oldukça fazladır. Bunun bilincinde olan ekibimiz web tasarım paketlerinin yanı sıra SEO Hizmetleri de vermektedir. İnternet sitenizin rakiplerinin üzerine nasıl çıkacağını anlatıyor, uygulayacağımız stratejiler hakkında sizlere ön bilgilendirmeler yapıyoruz.

  • Responsive Yazılım

Bir internet sitesinin mobil uyumlu olması artık aranan en büyük şartlardan birisidir. Geçmişte tasarlanan birçok internet sitesi sadece masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlardan girilebilir olarak tasarlanmıştı. Akıllı telefonların gelişmesi ile beraber internet kullanım oranı artmış, birçok kişi ziyaretlerini akıllı telefonlar üzerinden yapmaya başlamıştır. Bu nedenle internet adresinizin mobil uyumlu olmaması durumunda ziyaretçi kayıtları yaşayabilir, anahtar kelimelerinizde düşüşler gözlemleyebilirsiniz. Evora Soft, bu konuya özellikle dikkat ederek web tasarım hizmetlerinde mobil uyumluluğa gereğinden fazla önem vermektedir.

  • Yönetim Paneli

Kurumsal internet siteleri dışarıdan dahi bakıldığında biraz karmaşık görünebilir. Daha önce herhangi bir internet sitesi yönetimi gerçekleştirmemiş kişiler site sahibi olunca ne yapacaklarını bilemez. Oysa; Evora Soft web yazılım hizmetlerinde kolay, anlaşılabilir yönetim panelleri kullanılmaktadır. Birkaç anlatım ile internet sitemizi nasıl kullanabileceğinizi öğrenebilir, yönetim paneli üzerinden istediğiniz her türlü değişikliğini yapabilecek hale gelebilirsiniz.

Sizlerde EvoraSoft'un birbirinden ayrılacalıklı web sitesi paketlerinden birini seçip, bir gün içerisinde web site sahibi olabilirsiniz.

TÜM WEB PAKETLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!